Nový Malín - Seniorské apartmány – nové bydlení pro seniory  - FORTEX-AGS a.s. Šumperk

Kvalitní a důstojné bydlení pro seniory

Nový Malín

Obec Nový Malín a FORTEX-AGS, a.s., Šumperk společně připravily projekt kvalitního a finančně dostupného bydlení pro seniory na bázi družstevního financování, kde mohou senioři v klidu a kvalitním prostředí prožít svůj život. Řada seniorů dává přednost prostředí vlastního bytu, ve kterém má zabezpečeny sociální a zdravotní služby. Provoz domu, pojištění, opravy a údržbu, dodávky energií a vody zajišťuje družstvo.

Seniorské apartmány v Novém Malíně nabízí formu družstevního bydlení, majitelem bytů je bytové družstvo seniorů. Cena bytu je postupně splácena v pravidelných měsíčních splátkách. Družstevní forma bydlení je vhodnou investiční příležitostí pro celou rodinu seniora - výhodný způsob investování rodinných financí, družstevní podíl je součástí dědictví. U družstevního financování si senior splácí cenu vlastního bytu. Po splacení celé ceny všech bytových jednotek je možné jednotlivé byty převést do osobního vlastnictví.

Tato forma seniorského bydlení je velmi zajímavou alternativou bydlení v domovech důchodců, ve kterých se platí nájem za pobyt a prostředky jsou vynaloženy nenávratně.

V lednu 2014 bylo vydáno stavební povolení na komunikaci, v únoru potom na samotný dům. K dnešnímu dni je dům kompletně dokončen a připraven k nastěhování prvních obyvatel.

K prodeji zbývá poslední bytová jednotka 1+kk. Rezervaci lze provést na telefonním čísle 602 531 103 u paní Radomíry Kupcové.

Nezávazná poptávka

Aktuální stav projektu

Výstavba seniorských apartmánů byla dokončena. Všechny bytové jednotky jsou již zabydleny. Připravujeme další projekty. Pro více informací volejte na tel. číslo 602 531 103

Více info